Menu
Masarykova základní škola Horní Bříza, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace
Masarykova základní škola
Horní Bříza

Přihlášení do školní družiny na školní rok 2023/24

-

Informace k přihlášce ve školní družině ve šk.roce 2023/2024
(pro současný 1. – 3. ročník)

 

Vážení rodiče,

zasíláme Vám přihlášku do školní družiny ve školním roce 2023/2024 (tištěnou přihlášku dostane Vaše dítě ve škole). Přihlášku odevzdejte nejpozději do 26. 6. 2023 v sekretariátu školy (na později přijaté přihlášky nebude brán zřetel). Vzhledem k aktuální kapacitě školní družiny (120 míst) budou přednostně přijímáni žáci nižších ročníků, v případě stejného ročníku dle pořadí odevzdání přihlášky (škola žádá o navýšení počtu míst ve ŠD na 150). O přijetí budete informováni nejpozději do 14. 7. 2023 (informace může být také zveřejněna na www.zshornibriza.cz). Údaje o rozsahu docházky a jména dalších osob, které mohou žáka vyzvedávat zatím nevyplňujte (doplní se v září dle platného rozvrhu a dalších aktivit Vašeho dítěte).

                                                                                                                                                                                       
                                                 Mgr. Helena Winkelhöferová, ředitelka školy

 

Přihláška zde .... (408 kB)

Datum vložení: 14. 6. 2023 0:00
Datum poslední aktualizace: 14. 6. 2023 0:00
Autor: Správce Webu