Školní jídelna

Objednávání přes internet - www.strava.cz. Přihlašovací údaje pro objednávání po internetu si zájemci vyzvednou u vedoucí školní jídelny.

Jídelníčky:

Na základě směrnice 1169/11 EU s účinností od 13. 12. 2014 uvádíme v jídelníčcích seznam potravinových alergenů.

Od 1. 9. 2022 se zvyšuje záloha na obědy - 600,- Kč/ měsíčně. Žádáme zákonné zástupce dětí, aby nezapomněli navýšit zálohu na trvalém příkazu ve své bance. Děkujeme.

Vyzvedávání obědů v době nemoci

Vyzvedávání obědů v době nemoci (informace pro rodiče) - Zákonný zástupce má právo vyzvednout oběd pro své nemocné dítě pouze 1. den nemoci. Učiní tak po tel. domluvě s paní vedoucí školní jídelny na tel. čísle: 777 101 912. Oběd je možné vyzvednout pouze od 11,00 do 11,25 hodin. Vzhledem k hygienickým opatřením nebude zákonný zástupce vstupovat do budovy školy. Oběd si vyzvedne v zadní části jídelny (rampa). Jídlo bude nandáno do vlastních jídlonosičů.

Provozní řád školní jídelny Typ: PDF dokument, Velikost: 505.86 kB

Využít či nevyužít školní stravování?

Zajít do školní jídelny na oběd je pro děti v drtivé většině správnou volbou.

7 důvodů pro stravování vašeho dítěte v naší školní jídelně:

• vaříme výhradně z kvalitních potravin
  • denně zdravá příloha (čerstvý zeleninový salát, ovoce, müsli tyčinka, jogurt, termix, puding apod.)
  • poskytneme vašim dětem zdravé a optimálně vyvážené stravování (při sestavování jídelního lístku přísně hlídáme doporučenou spotřebu tuků, cukrů, mléka, mléčných výrobků, masa, ryb, zeleniny a ovoce)
  • ušetříme váš čas (pomoc hlavně zaměstnaným maminkám, ale i maminky v domácnosti by neměly promeškat možnost výhodného a zdravého stravování za velmi nízkou cenu v kolektivu ostatních dětí)
  • vaříme moderně a udržujeme si vysoký hygienický standard (vybavenost kuchyně je na špičkové úrovni, jídla připravujeme z větší části v konvektomatu, který umožňuje vaření v páře, smažení na minimálním množství tuku a to vše šetrně tak, aby se v potravinách uchovalo co nejvíce vitamínů a minerálů. Nádobí je myto v nové myčce nádobí. Naše kuchařky jsou odborně vzdělané, vaří chutně a jsou příjemné na své malé strávníky)
  • možnost nepravidelného stravování (potřebujete přihlásit dítě na oběd jen na některé dny v týdnu – žádný problém – stačí jen přihlásit dítě nejpozději den předem osobně či telefonicky do 11,00 hod. v kanceláři vedoucí ŠJ - tel. číslo 377 333 808 nebo na objednacím boxu 2 pracovní dny předem)