Menu
Masarykova základní škola Horní Bříza, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace
Masarykova základní škola
Horní Bříza

Nabídka zájmové činnosti SVČ na šk. rok 2023/24

-

Nabídka zájmové činnosti SVČ na šk. rok 2023/24 - zde .... (598.31 kB)

Označte vybrané kroužky a vyplněnou nabídku odevzdejte do 22. 9. 2023 v sekretariátu školy (ne třídnímu učiteli). Na úvodní schůzce otevřeného kroužku žáci obdrží přihlášku s podrobnějšími údaji. Platba zápisného bude prováděna u vedoucího konkrétního kroužku až po zahájení jeho činnosti. O zahájení činnosti kroužku budou přihlášené děti informovány přímo vedoucím kroužku,  hlášením školního rozhlasu nebo informací na webových stránkách školy.  Předpoklad zahájení činnosti kroužků je od začátku měsíce října. Zápisné platí pro celý šk. rok 2023/24. V případě převisu zájmu o kroužek bude rozhodovat pořadí odevzdání této vyplněné nabídky.

Datum vložení: 8. 9. 2023 0:00
Datum poslední aktualizace: 8. 9. 2023 0:00
Autor: Správce Webu