Evropský dům stojí - učíme se v něm bydlet

-

Ve dnech 5. 5. - 9. 5. 2010 jsme realizovali projekt "Evropský dům stojí - učíme se v něm bydlet". Navštívili nás naši přátelé ze slovenského Klenovce a francouzského Villeneuve sur Yonne.
V rámci projektu jsme ukázali hostům naši školu a město, vzájemně jsme prezentovali výsledky  bádání o konci 2.sv.války v našich regionech, prohlédli jsme si Plzeň, seznámili jsme se s těžbou a zpracováním kaolinu v Kaznějově a Horní Bříze, shlédli jsme zámek v Manětíně a prošli jsme se po Rabštejně nad Střelou.Společný program jsme zakončili poznáváním pamětihodností Prahy. Samozřejmě jsme také navázali nová přátelství.
Děkujeme všem, kteří nám pomohli s uskutečněním akce a ještě jednou zdravíme naše francouzské a slovenské přátele.

První fotografie si můžete prohlédnout zde.....

Datum vložení: 11. 5. 2010 0:00
Datum poslední aktualizace: 11. 5. 2010 0:00