OP VVV - Šablony Horní Bříza

OP VVV logolink

Masarykova základní škola Horní Bříza, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

• CZ.02.3.X/0.0/0.0/16_022/0007239

Šablony Horní Bříza

Naše škola realizuje projekt „Šablony Horní Bříza“ v rámci operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ I.), který je financovaný z prostředků Evropské unie a státního rozpočtu ČR.  Dotace projektu je 952 120,- Kč. Realizace projektu od 1. 9. 2017 do 31. 8. 2019.

V rámci projektu škola zajišťuje činnost školního asistenta (úvazek 0,5), vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP) v oblasti inkluze, čtenářské a matematické gramotnosti, činnost čtenářských klubů pro žáky a doučování žáků ohrožených školním neúspěchem.

Plakát k projektu Šablony Horní Bříza Typ: PDF dokument, Velikost: 74.87 kB