Mobilní verze

Informace k provozu školy od 17. 5. 2021

INFORMACE K PROVOZU ŠKOLY OD 17. 5. 2021

Základní škola

V návaznosti na jednání vlády bude od 17. 5. 2021 v našem kraji probíhat výuka na základních školách s osobní přítomností všech žáků bez rotace.

Družina

Provoz bude v běžném režimu, ruší se povinnost dodržovat homogenitu skupin. Družina bude od 17. 5. 2021 fungovat podle rozvrhu k 1. 9. 2020 ve čtyřech odděleních.

Jídelna

Pokud je žák přihlášeným strávníkem, má od 17. 5. 2021 přihlášený oběd. V případě absence žáka ve škole rodič musí oběd odhlásit u vedoucí ŠJ.

SVČ

Provoz SVČ probíhá stále v omezeném režimu.

Povinnosti:

Testování žáků a zaměstnanců školy se bude konat 1x za týden – vždy v pondělí. Zaměstnanec a žák, který nastoupí do školy některý z následujících dnů, je povinen před zahájením výuky podstoupit test. Dotestování žáků a zaměstnanců bude probíhat ve sborovně školy.

Nadále platí povinnost nosit ochranu nosu a úst ve vnitřních prostorách. Ve venkovním prostředí platí povinnost dodržovat rozestupy 2 metry, jinak je nutno mít roušku nebo respirátor.

12. 5. 2021 Zobrazit méně