Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Mobilní verze

mobilní verze www

 

  Mediální partner školy
Televize FILMpro

 

SCIO ocenění

 

 

Fraus - partnerská škola

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Nabídka zájmové činnosti pro šk. rok 2018/19

Přihláška do zájmového útvaru 2018/2019 v pdf, v doc

Termíny zahájení činnosti kroužků:
1. Florbal - pátek 5. 10. od 14,30 do 15,30; sraz ve vstupní  hale tělocvičen
2. Kreativní - sobota 6. 10. od 9,00 do 11,30; sraz u hlavního vchodu ZŠ
3. Tenis II. (M. Greinerová) - středa 10. 10. od 12,25 do 13,25 hodin; sraz ve vstupní hale tělocvičen
4. Atletika - pondělí 1. 10. od 13,45 do 14,45; sraz ve vstupní  hale u tělocvičen
5. Informatika - pondělí 8. 10. od 13,00 do 14,00 hodin; sraz u učebny informatiky
6. Duha -  středa 3. 10. od 14,15 do 16,15 hodin; sraz u učebny chemie
7. Čtu, čteš, čteme - pondělí 1. 10. od 12,45 do 13,45 hodin v II. A
8. Cvičení z Čj - pátek 5. 10. od 7,00 do 7,40 hodin v IX. A
9. Výtvarné hrátky - středa 3. 10. od 12,20 do 13,20 hodin v kreslírně
10. Doučování z Čj IV. B - pondělí 1. 10. od 12,00 do 13,00 hodin
11. Doučování z Čj III. A,B - pondělí 1. 10. od 13,00 do 13,30 hodin
12. Doučování z Čj IV. A - pondělí 1. 10. od 13,30 do 14,00 hodin
13. Anglický jazyk pro začátečníky I. - 1. ročník - pátek 5. 10. od 12,00 do 13,00 hodin v knihovně školy
14. Anglický jazyk 3. - 4. r. - pátek 5. 10. od 13,00 do 14,00 hodin v učebně Hv
15. Sportovní hry - čtvrtek 4. 10. od 13,15 do 14,15 hodin; sraz ve vstupní hale tělocvičen
16. LEGO NXT - pátek 5. 10. od 14,30 do 16,30 hodin
17. TV REPORT - středa 3. 10. od 14,10 do 16,00 hodin
18. Přírodovědný kroužek - středa 3. 10. od 13,30 do 14,30 hodin (pro žáky 1. st.); 2. st. dle domluvy s Mgr. Brandtlíkem (předpoklad středa 3. 10. od 14,30 hodin)
19. Anglický jazyk 2. r.  - čtvrtek 4. 10. od 13,00 do 14,00 hodin ve II. B
20. Hrnečku, vař! - úterý 2. 10. 2018 od 13,00 do 15,00 hodin ve cvičné kuchyňce
21. Francouzský jazyk - středa 3. 10. 2018 od 13,35 hod. pro 5. + 6. r. a od 14,05 hod.pro 7. + 8. r. v učebně Hv
22. Hudebně dramatický - pondělí 8. 10. 2018 od 13,10 do 14,10 hod.