Kalendář

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Mobilní verze

mobilní verze www

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

 

Vědomostní a umělecké soutěže 2016/17
V tomto školním roce jsme se opět zúčastnili většiny okresních kol vědomostních a uměleckých soutěží pořádaných pro žáky základních škol a odpovídajících ročníků gymnázia okresu Plzeň-sever.
Ti  nejúspěšnější reprezentovali náš okres i v krajských kolech.
A jak se nám dařilo?
Nabízíme Vám přehled medailových umístění v okresních kolech:
 

Matematická olympiáda:
                Kategorie Z6 (6.ročník):  2.místo Adam Pěnkava VI.B
                Kategorie Z8 (8.ročník):  3.místo Ondřej Kopp VIII.A 

                Kategorie Z9 (9.ročník):  2.místo Lucie Vališová IX.A
                                                                                                      

Pythagoriáda:
                Kategorie Z5 (5.ročník):  2.místo František Moc V.A

                 Kategorie Z6 (6.ročník):  3.místo Adam Pěnkava VI.B
Biologická olympiáda:
              
Kategorie D (6.+7.ročník): 1.místo Zuzana Trnková VII.A
                                                          2.místo Ondřej Vaněk VI.B
                                                          3.místo Adéla Hadingerová VI.A
                 Kategorie C (8.+9.ročník): 1.místo Jan Trnka IX.A
 
Zeměpisná olympiáda:
              
Kategorie A (6.ročník):     1.místo Adam Pěnkava VI.B
                 Kategorie B (7.ročník):     2.místo Sára Sýkorová VII.B
 
Recitační soutěž 
                Kategorie IV.:                   1.-2.místo Petra Mašátová IX.A                                                                   1.-2.místo Eliška Kovářová VIII.A

Olympiáda v Čj:
              
Kategorie 8. - 9.ročník:     1.místo Lucie Vališová IX.A
 
Konverzační soutěž v Aj:
              
Kategorie IIA (8. - 9.ročník): 2.místo Ondřej Sojka IX.A

Krajská kola (medailová umístění):
 
Biologická olympiáda:
                    Kategorie D (6.+ 7.ročník): 2.místo Zuzana Trnková VII.A
 
 
Všem našim úspěšným reprezentantům blahopřejeme k dosaženým výsledkům a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.
Nejúspěšnější reprezentanti školy byli přijati starostou města
Horní Břízy Ing. Vojtěchem Šedivcem ve středu 28. 6. 2017 v obřadní síni hornobřízské radnice.