Školní rok 2017/18:

Házená OK 19. 10. 2017 - výsledky a reportáž zde ....

Starší:

Atletický trojboj v Nýřanech - 1. stupeň - 4.6.2015

Poslední závody v tomto školním roce se konaly na krásném atletickém oválu v Nýřanech. Závodilo se v disciplínách sprint na 50m, skok daleký, hod kriketovým míčkem. Za krásného počasí se hornobřízským reprezentantům podařilo získat jeden stříbrný kov v kategorii starších žáků (4. a 5. třída). Ostatní kategorie přinesly dobré, přesto průměrné výkony v konečné verzi umístění. Vzhledem k celkem slušnému a podle organizátorů překvapivému počtu soutěžících družstev je výsledek zdárný.

atletická reprezentace Horní Břízy - 1. stupeň

Skok daleký - reprezentant z 5. třídy

Atletické závody v Nýřanech a Kralovicích - 19. a 20. týden 2015

Atletické závody Poháru rozhlasu v Nýřanech se uskutečnily 5.5.2015. Naše škola si pronajala celý autobus, aby mohla jako jedna z mála škol, reprezentovat ve všech kategoriích. Soutěžilo se v několika disciplínách. Sprint na 60m, skok do dálky, skok do výšky, hod kriketovým míčkem, vrh koulí, ale také závěrečná štafeta. Naše škola obsadila čtvrté, páté a šesté pozice v celkovém hodnocení škol. Asi největším nedostatkem našich atletů byla rychlost a technika běhu, na kterou se budeme muset více zaměřit.

Sprint ze startovních bloků - mladší žákyně

Příprava bloků - mladší žákyně na sprint na 60 metrů.

Atletický čtyřboj v Kralovicích se konal ve dvou termínech. Mladší kategorie závodila 12.5.2015 a starší kategorie 14.5.2015. Mladší kategorie soutěžila v disciplínách 60m, skok do dálky/skok do výšky, hod kriketovým míčkem a vytrvalostní běh. U starší kategorie byla přidána ještě možnost vrhu koulí. Naše škola obsadila třikrát pátou pozici a jednou šestou pozici u mladších žákyní. Bylo opět velice těžké konkurovat atletům z Nýřan a Kralovic, kteří mají velice dobré podmínky pro atletiku. Ale i tak si naši reprezentanti zaslouží pochvalu za nasazení a bojovnost.

Družstvo mladší žáků a žákyň

Naše reprezentace mladších žákyní a žákůSkok do dálky v podání našeho nejlepšího skokana

Skok do dálky v podání našeho nejlepšího skokana

Skok do výšky naší starší žákyně

Florbalový turnaj mladších žáků - Horní Bříza - 26.11.2014

Po úspěchu starších žákyní se také mladším chlapcům podařilo postoupit do krajského kola, které se bude konat v plzeňské Lokomotivě. K úspěchu přispěla zodpovědná práce chlapců, kteří sehráli od prvního zápasu taktickou hru. V semifinále už tato hra byla tak vypracovaná, že se podařilo uspět i přes favorizované Plasy. V tomto semifinálovém utkání dokázal náš nejlepší střelec rozhodnout až na čtvrtý pokus nájezdů. Ve vypjatém finálovém utkání s Kožlanskou výpravou se náš tým překvapivě popral bez inkasovaného gólu a tímto postoupil do krajského kola, které se koná 5.12.2014.

Florbalový turnaj v Horní Bříze - 13.11.2014

Tradičně silně obsazený turnaj ve florbalu se opět uskutečnil v domácím prostředí školy v Horní Bříze. Mezi hlavní opory patřili hráči, kteří svojí ráznou hrou vypěstovanou z hokejbalu, byli často vylučováni. Přesto se povedlo ze sedmičlenné skupiny postoupit z posledního postupového čtvrtého místa do finálových bojů v okresním přeboru. Finálový turnaj se uskuteční 25.11.2014 a to opět na naší palubovce. Tak držte palce!Florbalová reprezentace ZŠ Horní Bříza - 13.11.2014

Mini kopaná v Horní Bříze - 25.9.2014

Naše reprezentace se účastnila turnaje v mini kopané. Turnaj se odehrál na domacím hřišti v Horní Bříze. V konkurenci 12 týmů se naše reprezentace neprobojovala ze základní skupiny po střetech s reprezentací škol Kaznějova, Blatnicí a Kralovicemi.

Turnaj v mini kopané

Přespolní běh v Plasích - 23.9.2014

Naše škola se zúčastnila prvních letošních závodů a to v přespolním běhu v Plasích. Naše týmy se umístily pod stupni vítězů ve všech kategoriích. Největšího individuálního výsledku dosáhl žák ze 7. A., který se vyznamenal skvělým výsledkem, kdy skončil jednu sekundu za vítězem v závodě mladších chlapců na 2000 metrů.